10minuta lajme shqip blue1
Vjerra dhe Nusja

12 Jun 2014

Ato jetojnë në fshatë dhe kanë shum mos pajtimi.

Si është problemi i vjehrrës me nusen e saj e cila tërë ditë e gjatë rrinë vetëm mbrenda në telefon, për më shum shikojeni videon e më poshtme.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android