10minuta lajme shqip blue1
Sherbetorka

13 Jun 2014

Ende ftohët dhe ende borë në këto skena.

Por kur kthehet ai nga shkolla qka i ndodh atijë dhe kënd e takon kjo ju mbetet që ju ta shikoni videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Vjerra dhe Nusja Lopa »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android