10minuta lajme shqip blue1
Lopa

14 Jun 2014

Shabani për herë të parë në fshat.

Por se si e bëjnë atë që ta vjedhë një lopë dhe ta marri në mes të ditës në një oborr dhe të jua siguroj mishin atyre për krejt dimrin e gjatë.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Sherbetorka Cka tha »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android