10minuta lajme shqip blue1
Cka tha

15 Jun 2014

Ata janë tre shokë dhe bisedojnë se qka i kanë thënë njëri-tjetrit diqka.

Se sa herë bëhet përsëritja e fjalës " cka i tha", " a tka thënë ", " i kamë thënë ", për më shum shikojeni humorin në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Lopa Marihuana »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android