10minuta lajme shqip blue1
Per inati te kojshive

17 Jun 2014

Janë dalur në intervista dhe sa persona ndalin.

Ishte ditë e diele dhe të gjithë janë duke u munduar që ta shfrytëzojnë në maksimum, por si duket njërit i ka pasur keq sepse i është dashur të blej një gjë të re për inati të kojshisë.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Marihuana Serialet jerum »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android