10minuta lajme shqip blue1
Fjalet e Urta

20 Jun 2014

Edhe pse është pjesa e tretë, ja vlen të shikohet.

Cilat janë thënjet e urta të tyre, a janë më shum si shaka apo janë të vërteta.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Shoferat Shty shty »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android