10minuta lajme shqip blue1
Shty shty

21 Jun 2014

I mbetë vetura në rrugë dhe kërkon ndihmë.

A e gjenë ai ndihmën që kërkoi dhe a ja arrin qëllimit që të shkojë në vendin ku dëshiroi.

Rate this item
(2 votes)
More in this category: « Fjalet e Urta Sakizi »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android