10minuta lajme shqip blue1
Sakizi

22 Jun 2014

Dy burra bisedojnë rreth disa të metave, dhe në ndërkohë vjen një tjetër dhe i ndërpren.

Ai fillon që ti lavdojë ata dhe jua kërkon vajzën e tyre, por se qfarë sjellje ka ai dhe si e kërkon " dorën " e vajzës këtë mund ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android