10minuta lajme shqip blue1
Taulanti dhe Fjolla Morina

24 Jun 2014

Këtu janë përgjigjjet e të gjitha pytjeve të Fjolla Morinës.

Por se si ja kthen Taulant Mjeku asaj edhe pse nuk janë ball për ball po në këngën e saj kjo ju mbetet ju që ta shikoni videon e më poshtme.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android