10minuta lajme shqip blue1
Big mama ft. Burim ademi & Taulant Mjeku - kem dal mu kurrvav

25 Jun 2014

Ato janë dy shoqe të cilat janë të pandashme.

Dhe arësyeja e tyre ishte që të dalin për të u bërë " kurva ", por pjesë e kësaj video ishte edhe këngëtarja Big Mama.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android