10minuta lajme shqip blue1
Strujagjija

27 Jun 2014

Ka ende njerëz që nuk paguajnë rrymë dhe se e "vjedhin" atë.

Kjo gjë ka ndodhur në një familje me të cilën ishte kontrolluar nga policia dhe nga Komporata Energjetike e Kosovës, por si reagojnë ata kur i shohin ata?

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Molla Turrshit »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android