10minuta lajme shqip blue1
Dashuria Besarit

29 Jun 2014

Dy të rinjë janë shum të dashuruar.

I dashuri kur i kthehet nga puna shtrihet që të pushoj, dhe papritur e shoqja fillon që ta ledhatoj dhe ti shpreh fjalë të ëmbla sa që kur i thotë të kam drit ai ja kthen a " KEK " po te dokem unë.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Turrshit Vllaznillaku »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android