10minuta lajme shqip blue1
Gjelozia parodi

01 Jul 2014

Se si duhet të sillemi kur gruan e kemi xheloze.

Ajo është e bukur dhe se nonsotp duhet të pushoj, por se a është në rregull kur ajo rrin e ulur dhe i shoqi punon.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Vllaznillaku Policia »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android