10minuta lajme shqip blue1
Pleqt e huaj

03 Jul 2014

Ndonëse të gjithë gjejnë ndonjë pretekst ose arësyeje, për gjëra të kota.

Këtë gjë e bënë edhe një plak i yni i cili me pretekstin se pelqët e huaj janë më ndryshe dhe se kanë dallime të mëdha.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Policia Rita Ora Vines »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android