10minuta lajme shqip blue1
Endriti 6 vjeçar qan, fyen Messi-n

14 Jul 2014

Tifozi i vogël nga Gjilani njëher edhe fans i flakët i Lionel Messit e gjuan fanelën e tij.

Ai pas dëshpërimit që e kaloi mbrëmë nga lojtari i tijë i zemrës i thotë të ëmës që fanelën e Messit mos ta vendos më në raftin e tijë të rrobave.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android