10minuta lajme shqip blue1
Tradhetia e grues

16 Jul 2014

Burri dhe gruaja hynë në dhomë dhe i tregojnë njëri-tjetrit për të ardhmen e tyre.

Ata janë në fillim duke u martuar, por se qka i premton burri të shoqes deri sa të vdes ajo të mos e hapë një arkë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android