10minuta lajme shqip blue1
Vena vena e ka lan pleqnia

17 Jul 2014

E she një komshi të vet dhe në ndërkoh ulen dhe bisedojnë.

Njëri quhet Ilaz dhe në ndërkoh njëri tjertin e pyetin për djemtët dhe të ardhmen e fëmijëve të tyre, por se qka ju ndodh atyre deri sa bisedojnë.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android