10minuta lajme shqip blue1
Duhani para iftarit

18 Jul 2014

Kur bëhet iftari nuk guxon askush ta thërras babain e tyre.

Por se si shtyhen fëmijët dhe gruaja që të shkoj dhe ta thërras atë, por si zgjohet ai nga gjumi nuk dëshiron uj apo bukë, por menjëher dëshiron që ta ndez një cigare.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android