10minuta lajme shqip blue1
Gruja tek familja e saj

23 Jul 2014

Si duket ata janë ende fillim, dhe se gruaja kërkon të shkoj te nëna e saj.

Por si duket dëshiron që të duket e bukur edhe gruaja e tije dhe nuk e lejon që të shkojë ashtu e veshur sikur të ishte në shtëpi.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android