10minuta lajme shqip blue1
Babi iku nëna

26 Jul 2014

Niset nëna të del në qytet në orët e vona.

Duke dalur i djali i saj i thotë se do ti tregojë babait të tij, dhe ndërkohë thërret babi dhe ai i thot duhet të kthehet menjëher sepse se nëna e tijë ka ikur.

Rate this item
(2 votes)
More in this category: « Lufta Grat e Kqia »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android