10minuta lajme shqip blue1
Nusja e diaspores, hyrja dhëndërr

30 Jul 2014

Ai u martua me një nuse nga diaspora, por nuk i dinte sjelljet si do ti bënte.

Ai vetëm pyste se si duhet për të hyrë dhëndër, kur në ndërkohë nusen e merr vjehërra e saj e mbyll nusen në dhom, dhe pa pritur nusja humb.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android