10minuta lajme shqip blue1
Treneri i djalit

02 Aug 2014

Të gjithë djemoshat që ushtrojnë ndonjë sport kanë një trajner, por asnjëri nuk është njësoj.

Pa pritur babai i një djaloshit shkon ta shikoj në ushtrime djalin e tijë dhe e she atë të ulur, dhe cili ishte arësyetimi i tijë se pse djali nuk luan as në ushtrime dhe as në lojë. Por se si e she trajneri babain e tijë kjo ju mbetët të shihet ju në videon në vazhdim.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android