10minuta lajme shqip blue1
Furragjia

05 Aug 2014

Ata ende janë me zakonin e vjetër.

Burrë dhe grua janë në gjendje që ti mashtrojnë që të gjithë vetëm për të marrë hua bukë dhe shumë gjëra tjera.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Mishagjia Cima në bunar »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android