10minuta lajme shqip blue1
Dashuria dhe martesa

10 Aug 2014

Një grua duke e pastruar oborrin me mëngjes vjen i një njeri dhe e pyet se a është lodhur.

Por ajo ja kishte bërë buken mbrenda dhe pasi kishte ngrënë del jasht dhe e pyet se a mundet që ta puth, por ajo nuk e lejon, pastaj e pyet se a dëshiron të martohet me të.

Rate this item
(4 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android