10minuta lajme shqip blue1
Cima Dreni Fiza Lala - Perajka

11 Aug 2014

Shkon ti vardiset gruas së kujshis.

Por ajo duke e larë një këmish të burrit të saj, i vjen një djalosh dhe i ngucë me fjalë, por deri sa ata janë duke biseduar del i shoqi i saj dhe si e mirëpretë atë kjo ju mbetet juve që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android