10minuta lajme shqip blue1
Beba në rrobalarëse

18 Aug 2014

Ndonse është montazh, por ajo duket si një bebe, apo një kukell.

Me të vërtet ajo është vetëm një montazh me të cilen kinse bebja e vogël këngon si e pastron nëna e tij, por a është e vërtet se ajo pastrohet në rrobalarëse.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Gangam Style Ckroja »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android