10minuta lajme shqip blue1
Ckroja

19 Aug 2014

Pas shum komplikimeve qe i ka jeta, kjo familje është shum pa zgjidhje.

Nëna del me bijen e saj në qytet për tu furnizuar për vitin e ri, në shtëpi mbetet vetëm i shoqi i saj me djalin, dhe ati kërkon buk, por se qka dëshiron për të ngrënë kjo ju mbetet ju që ta shikoni.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android