10minuta lajme shqip blue1
Lufta

20 Aug 2014

I kthehet i shoqi nga ushtria dhe dëshiron të pastrohet.

Por kur kthehet nga ushtria e gjenë tërë shtëpin të mbushur me refugjat dhe si bëhet që ai të pastrohet në ahurin e tij sepse nuk mundet në shtëpi kjo ju mbetet ju që ta shikoni videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Ckroja Mjeku »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android