10minuta lajme shqip blue1
Mjeku

21 Aug 2014

E dërgon djalin tek mjeku dhe i thotë se nëna duket më e bukur se djali.

Ajo ishte aqë e habitur sa që nuk e kishte kuptuar se si duhet ti ja japë djalit barnat në qfarë mënyre.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Lufta Pula »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android