10minuta lajme shqip blue1
Pula

22 Aug 2014

Fillojnë të hanë bukë dhe si duket atyre nuk ju shkonte buka te poshtë.

Por sa ata ishin duke e ngrënë me zor qdo dy minuta djali i zotit të shpis thotë se a ta sjellë pulën, dhe në fund ai pajtohet po për qka e sjellë ai pulen kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Mjeku Shqiptari i zi »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android