10minuta lajme shqip blue1
Shqiptari i zi

23 Aug 2014

Zezaki që pretendon se është shqiptarë.

Ai është i zi i tëri dhe i shanë ata, por cila është arësyeja e sharjes së shokut të tij kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Pula Gjakova »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android