10minuta lajme shqip blue1
Gjakova

25 Aug 2014

Niset të shkojë për në gjakovë.

Por se cila ishte arësyeja e ndaljes në mes të rrugës së asaj bjondinës dhe se si kërkon ndihmë kjo ju mbetet që ju ta shikoni.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Shqiptari i zi Nafaka »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android