10minuta lajme shqip blue1
60 sekondat e Angela Martinit

27 Aug 2014

Cilat ishin 60 sekondat e Angeles, dhe të vërtetat e saj.

A ishte ajo reale në pytjet provokative që i ndëgjoi për 60 sekonda dhe se a është e lumtur kjo ju mbetet ta shikoni ju duke u përgjigjur në pytjet e saja.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Nafaka Ditlindja »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android