10minuta lajme shqip blue1
Fshisa

29 Aug 2014

Si duket gjithçka është e tepër kur bëhen reklamat edhe nëpër shtëpija.

Ai është një djalosh i ri i cili ende nuk është informuar rreth bisedës me njerëz për reklamimin e produktit të tij, por si e presin atë nëpër shtëpi.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Ditlindja Gjermania »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android