10minuta lajme shqip blue1
Gjermania

30 Aug 2014

Dy kojshi duke luajtur shah baskia me një kojshi i vjen musafir një djal nga gjermania.

Por atë e takojnë në mes të rrugës dy vajza dhe nuk mirren vesh me të dhe e thërrasin baskin që të mirret vesh me të dhe e ftojnë në shtëpin e tij.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android