10minuta lajme shqip blue1
Pijaneci në shtëpi

31 Aug 2014

Si është të keshë burrin pijanë në shtëpi.

Por si zhvillohet ngjarja në atë shtëpi, gruaja i thotë të mos pijë, sepse i duhet të ju blejë fëmijëve libra shkollore, por ai e detyron që edhe ajo të pijë pak dhe i thotë se është e ithët sikur jeta e tijë.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Gjermania Lypsi »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android