10minuta lajme shqip blue1
Lypsi

01 Sep 2014

Një njeri doli në kërkim të diqkaje i cili nuk kishte asgjë.

Por djali i ri nuk dinte për tu u marrë vesh me të, dhe shkoi për ta thirrur babain, kur pa pritur ai i tha se babai nuk i duhet dhe ja jepë lypsit.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android