10minuta lajme shqip blue1
Zogu

02 Sep 2014

Dy pleqët mundohen ta kapin zogin.

Por se cila është arsyeja e kapjes së zohut dhe si e kapin atë kjo ju mbetet ju që ta shikoni në videon e më poshtme.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Lypsi Pleqët e nxehtë »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android