10minuta lajme shqip blue1
Pleqët e nxehtë

03 Sep 2014

Dashuria më e bukurë është në pleqëri.

Por se a e mbajn gjallë ndjenjat apo për ta bërë xheloze vajzën e cila ende është në shtëpi dhe e pamartuar.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Zogu Ministri »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android