10minuta lajme shqip blue1
Huazimi

05 Sep 2014

Jo gjithkujna nuk duhet ti jepen ndonjë huazim.

Por si duhet të jemi të durushem si fillim me babin i cili na detyron të lypim këpuc dhe  shum gjëra tjera kjo krejt për shkak që e kemi respekt për babin.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Ministri Hekurudha »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android