10minuta lajme shqip blue1
Hekurudha

06 Sep 2014

Plaku i cili nuk dinte asgjë rreth jetës së tij shkon të pijë me një njeri të pa njofshëm.

Por si i shkon pija deri në fund dhe si dëshiron që të ja marrë pjesën për ndërtimin e hekurdhës një njeri i pasur.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Huazimi Para buke »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android