10minuta lajme shqip blue1
Para buke

07 Sep 2014

Adeti i tyre është që para se të fillojnë për të ngrënë është të këndojnë.

Ata janë duke u shtyre se cila gruaja e cilit të qesë qajë, dhe në fund e cilit fillon, por se qfarë ndodh më tej në këtë video ju mbetet që ju ta shikoni videon e më poshtme.

Rate this item
(1 Vote)
More in this category: « Hekurudha Taxi »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android