10minuta lajme shqip blue1




Taxi

08 Sep 2014

Taksiti që mund të fitoj më shum nga se duhet.

Ai mundohet që ti mashtrojë të gjithë, edhe pse udhëtimi i tyre ishte deri në Pejë, por kur ai merr vesh se ata janë nga Gjermania, Zvicraa dhe Franca ai e kujton rinin e tij.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android