10minuta lajme shqip blue1
Takimi për herë të parë

09 Sep 2014

Fillimi i bisedës mes dy shoqeve rreth takimit të parë.

Si e paramendon ai para se femrat të dalin në takimin e parë me një mashkull si regullohen dhe se qka bisedojnë me shoqen e tyre të ngushtë.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Taxi Dj Sofija Me Shoqe »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android