10minuta lajme shqip blue1
Sofija në fabrik

13 Sep 2014

Sofia së bashku me Salihun të shoqin e saj shkojnë në vizit tek fabrika e Golen Eagle.

Ata posa mbërrijn aty e takojn pronarin dhe ai e merr si për detyr të ja tregoj qdo detaj si prodhohet ajo, mirëpo ajo mendon se aty ka bojlera për larj, por ato janë të mbushura me Golden Eagle.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android