10minuta lajme shqip blue1
Krejt si selimi

14 Sep 2014

Dy të sëmur të shtrirë në shtrat bisedojnë për kohën që ata e kanë kaluar më parë.

Por njëri e teproi duke folur shum sa që nuk e lejon që të pushojë aspak, por si qka i ndodh atij kur vjen mjeku kjo ju mbetet që ta shikoni në videon e mëposhtme.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android