10minuta lajme shqip blue1
4 cigare në dite

15 Sep 2014

Shkon tek mjeku për kontroll dhe i kërkon mjekun barna.

Por ai i tregon edhe në cilën barnatore duhet të shkoj dhe i shkruan një mori barnash, ja ndalon cigaret dhe i thotë të vijë herën tjetër mbas dite në ordinancë private.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android