10minuta lajme shqip blue1
E kemi pas një jaran

16 Sep 2014

Dy shok duke pritur të pamë pasi ka vdekur një i afërm i tyre.

Por një kalimtar i rastit duke kaluar dëshiron ta shfrytëzoj rastin për të ngrënë bukë dhe për të pirë ndonjë gjë, po si përfundon ideja e tij ju mbetet që ta shikoni videon në vazhdim.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android