10minuta lajme shqip blue1
Ramiz Ramdani, ma i forti prej krejtve

17 Sep 2014

Si duket edhe ne e kemi një popai shqiptarë.

Ai është me të vërtet një rast i rrall se nuk e ka dert të hajë hithra, po ashtu edhe zjarri i cigares nuk i bënë asgjë, dhe njëkohësisht ai e ka edhe një pemë që e ka shortuar me mbi 50 lloje të ndryshe të ndryshe dardhash

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android