10minuta lajme shqip blue1
Grindja për serial

18 Sep 2014

Si ndodhin grindjet më të shpeshta në mes burrit dhe gruas në shtëpi.

Njëra ndër grindjet më të shpeshta dhe rrahjet mes gruas dhe burrit janë për televizion, sepse burri dëshiron të shikoj futboll dhe gruaja serial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android